Proaktivní řešení se zázemím nadnárodního kapitálu

Společnost Proactive Outsourcing, člen skupiny SKOLE, je významným hráčem na trhu outsourcingových aktivit. Je jedničkou v subdodavatelství služeb v oblastech, kde je vyžadována zvýšená míra diskrétnosti písemností, v oblastech prodloužené prezence v industriálním i rurálním prostředí a v oblastech managementu krizové komunikace během inkrementálního iluminačního růstu.

Znalosti, schopnosti, dovednosti, invence a loajalita zaměstnanců firmy POSKOLE jsou tím nejcennějším kapitálem. Stojí za úspěchem naší společnosti, která se řadí mezi světovou špičku.

Příležitost

Sedmý ročník konkursu na pozici Vítěz šifrovací hry začne v pátek 5. června 2015. Životopisy zasílejte do 24. května 2015.

Společnost POSKOLE nabízí svým zaměstnancům stabilitu a dlouhodobou perspektivu. Lidé, kteří firmu tvoří, jsou zárukou úspěšné budoucnosti společnosti a utvářejí hodnotu firmy.

Kvalita

Udržitelnost

Samozřejmostí je péče o trvalé zlepšování pracovních podmínek zaměstnanců, rozvoj jejich schopností a dovedností, tvorba motivačních programů.

Staňte se našimi partnery

Buďte součástí moderního progresivního ekosystému nadnárodní společnosti