Po škole 2009

(městská noční šifrovací hra)
Kdy: 5. až 6. června 2009
Kde: v Praze
Kontakt: po@skole.cz
35 týmů • 2-5 hráčů v týmu • 16-99 let • 350 Kč

NÁDECH, VÝDECH, NÁDECH, VÝDECH. Probudil jsem se. Zpocený napětím. Zase ta samá záhada ze sna … Ale dnes jsem vydržel o něco déle než obvykle. A už jsem konečně přišel na to, odkud se pořád bere a jak na ni.

Smetl jsem ze stolu rozepsaný rukopis knihy a pod sklem pohlédl na zažloutlý seznam adres. Mí čtyři spolužáci ještě z gymnázia. Před mnoha lety jsme byli nerozlučná parta, často jsme se toulali noční Prahou a řešili záhady.

Moc dobře vím, že se jim zdá to samé. Přišel jsem totiž na to, že tenkrát ve škole jsme jednu záhadu zanedbali, vynechali … Čas dát zase dohromady starou partu, vydat se cestou vzpomínek ze školy a jednou provždy rozluštit to mystérium.

Sen nás vede kamsi na Malou Stranu …

Po škole. Noční šifrovací hra v Praze připravovaná Velkým vozem, občanským sdružením pro rozvoj osobnosti, a týmem Pomocná škola, pravidelným účastníkem šifrovacích her. Výzva pro mozek, důvtip, znalosti, orientaci v Praze a spolupráci v týmu. Boj s nevyspáním, únavou, nocí a především šiframi. Určeno pro pětičlenné týmy těch, pro které je škola denním chlebem, i těch, kteří už na ni jen vzpomínají.